قیمت ها و موجودی سایت به روز می باشد!

منو

حریم خصوصی

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

مستر کامپیوتر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند.
مستر کامپیوتر متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت مستر کامپیوتر، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات مستر کامپیوتر، مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر، و موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مستر کامپیوتر جزئی از اموال مستر کامپیوتر محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار مستر کامپیوتر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مستر کامپیوتر محفوظ می‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط مستر کامپیوتر و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار مستر کامپیوتر است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‌سایت مستر کامپیوتر و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌های مشابه مانند جمع آوری داده‌ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای مستر کامپیوتر محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات مستر کامپیوتر، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده کاربران است. مستر کامپیوتر محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌تر هستند می‌باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.mestercomputer.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌گیریم. وب سایت مستر کامپیوتر  هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.mestercomputer.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‌های گفتگوی اینترنتی و غیره ندارد و هیچ گاه با این روش‌ها با شما تماس نمی‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‌توانند از آدرس‌های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

فیلتر بر اساس شهر محصول
مستر کامپیوتر
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مستر کامپیوتر