خریداران ریمستر سه گانه GTA یک بازی رایگان از راکستار هدیه میگیرند

Rockstar

خریداران ریمستر سه گانه GTA یک بازی رایگان از راکستار هدیه میگیرند

راکستار بعد از عرضه ی ضعیف ریمستر سه گانه GTA به تمام بازیکنانی که آن را خریداری کرده اند یکی از بازی های دیگر خود را به صورت رایگان ارائه میکند.البته شرط مهم دریافت این بازی رایگان،خرید ریمستر جدید است.

Grand Theft Auto:The Triology – The Defenitive Edition با مشکلات فنی بسیار زیاد و بحث برانگیزی عرضه شد و نقد های متفاوتی از سوی جامعه طرفداران و منتقدان دریافت کرد.در پاسخ راکستار قول داد تا نسخه های کلاسیک پی سی بازی های سه گانه خود را به صورت رایگان در اختیار کاربرانی قرار دهد که این ریمستر این نسخه را خریداری کرده اند.اکنون ناشر یک قدم جلوتر رفته و یکی از بازی های خود را به صورت رایگان به تمام بازیکنان پی سی ارائه کرده است.

بازیکنان تا 5 ژانویه 2022 (15 دی) فرصت دارند تا ریمستر سه گانه را خریداری کنند تا بتوانند بازی رایگان معرفی شده در لیست زیر را نیز دریافت کنند:

  • Grand Theft Auto V:Premium Edition
  • Grand Theft Auto IV :Complete Edition
  • Max Payne 3
  • LA Noire
  • Bully:Scholarship Edition

همچنین اگر هیچ یکی از بازی های رایگان لیست مورد پسند بازیکنان نباشد،میتوانند یک کارت Grand Theft Auto Online Great White Shark یا 55 شمش طلا در Red Dead Online دریافت کنند.

مجموعه ی Grand Theft Auto : The Trilogy – The Defenitive Edition به هیچ عنوان آن اثری نبود که همه انتظارش را داشتیم.بازی با مشکلات فنی فراوان،مدل سازی ضعیف،مکانیک ضعیف و گیم پلی منسوخ شده و با برچسب قیمت 60 دلاری عرضه شده است که از آن عنوانی با ارزش خرید بسیار پایین می سازد.

هرچند راکستار از آن زمان با ارائه ی به روزرسانی های جدید برخی از مشکلات درون بازی را برطرف کرده است،اما همچنان نمیتوان از آن به عنوان یکی پروژه ی موفق نام برد.متاکرتیک نیز در فهرست نیز در فهرست خود از بدترین بازی های سال 2021 میلادی ،این نسخه را در رتبه ی هشتم قرار داده است.